Váhy do domácnosti

Táto sekcia zahŕňa 4 podskupiny váh - a to kuchynské, osobné váhy, mikrováhy a rybárske váhy. V týchto kategóriách si môžete nájsť šikovných pomocníkov pri varení a pečení, ale i pre vaše hobby ako je rybárčenie alebo záhrada, kde vám v sekcii mikrováh ponúkame váhy, ktoré môžete použiť napríklad na presné dávkovanie hnojív a postrekov. V kategórii osobných váh si určite vyberiete dizajnového alebo smart pomocníka pre udržiavanie zdravého životného štýlu.
ŠIROKÝ VÝBER

VYBERTE SI VÁHU PODĽA KATEGÓRIE

hex34

KUCHYNSKÉ VÁHY

Kuchynské váhy patria k neodmysliteľným pomocníkom každého, kto rád varí a experimentuje v kuchyni. Z nášho sortimentu kuchynských váh si môžete vybrať malé kuchynské váhy s váživosťou do 5kg a presnosťou 1g, ale aj váhy s váživosťou až do 15kg.

Okrem klasických kuchynských váh s rozmanitých dizajnom vážiacej plochy, nájdete v našej ponuke aj „špeciálne“ kuchynské váhy – napríklad lyžicovú váhu alebo váhu odmerkovú.

Ďalším obľúbeným typom kuchynských váh, sú váhy, ktoré majú v balení plastové misky rôznych rozmerov, do ktorých je možné priamo nasýpať potrebné prísady.

hex35

OSOBNÉ VÁHY

Ideálnou pomôckou pre udržanie zdravého životného štýlu a súčasť takmer každej domácnosti je osobná váha. Z našej ponuky osobných váh si určite vyberiete nielen dizajnový kúsok, ale taktiež užitočného pomocníka.

Okrem klasických osobných váh zahŕňa naša ponuka aj diagnostické váhy, ktoré vykonávajú analýzu vybratých parametrov ľudského tele ako napríklad podiel vody, tuku, svalovej hmoty atď. Okrem diagnostických máme v ponuke aj inteligentné „SMART“ váhy, ktoré okrem vyššie spomenutej diagnostiky, prenesú zaznamenané údaje do aplikácie v telefóne, kde si môžete pohodlne sledovať ich vývoj.

Test a podrobnejší popis niektorých zo „smart“ váh si môžete prečítať na:  Test váh s pripojením na Bluetooth.

hex31

MIKROVÁHY

Mikrováhy (alebo aj vreckové váhy) sú typické svojimi kompaktnými rozmermi, takže sú ľahko prenosné a takpovediac sa vám zmestia do vrecka. Aj napriek týmto malým rozmerom si zachovávajú vysokú presnosť váženia. V našej ponuke nájdete váhy s presnosťou až do 0,001g.

Tieto váhy sú užitočný pomocníci napríklad pri vážení byliniek, čajov alebo aj postrekov v domácom prostredí. Váhy sú najčastejšie napájané pomocou batérií alebo pri niektorých modeloch je dostupné aj napájanie prostredníctvom adaptéra. Samozrejmosťou sú aj zaujímavé a užitočné funkcie ako napríklad počítanie kusov alebo funkcia podržania hmotnosti HOLD.

hex36

RYBÁRSKE VÁHY

Malé závesné váhy tzv. rybárske váhy sú užitočným pomocníkom nielen pre rybárov. Vyznačujú sa kompaktnou veľkosťou, dostatočnou váživosťou, ale i výbornou presnosťou a rýchlosťou váženia.

V našej ponuke nájdete praktickú rybársku váhu s váživosťou do 20/40 kg a presnosťou 10/20 g, ale aj väčšiu závesnú váhu do 50 kg s pridanými funkciami, ako teplomer, kalkulačka, hodinky, či dokonca zabudovaný meter. Váha má tak k dispozícii, všetko čo rybár potrebuje.

Tieto malé kompaktné váhy nájdu však svoje využitie napríklad aj v dielni alebo na stavbe alebo aj pri vážení batožiny, pretože váhu je možné jednoducho držať v ruke alebo ju zavesiť a vážiť.

ŠIROKÝ VÝBER

VYBERTE SI VÁHU PODĽA POUŽITIA

Ponúkame vám široký výber váh pre rôzne použitie. Vyberte si váhu podľa použitia.