Lekárske a laboratórne váhy

Táto sekcia zahŕňa produkty, ktoré majú vyššiu presnosť váženia. Môžete tu nájsť presné analytické prístroje na analýzu vlhkosti, laboratórne váhy (overené aj technologické), ako aj mikrováhy, ktoré nájdu využitie v domácnostiach a záhradách napríklad pri vážení byliniek alebo postrekov. Špeciálnou kategóriou sú spirometre, ktoré sú používané pri meraní a analýze funkcií pľúc.
ŠIROKÝ VÝBER

VYBERTE SI VÁHU PODĽA KATEGÓRIE

hex32

ANALYZÁTORY VLHKOSTI

Analyzátory vlhkosti sú zariadenia, ktoré slúžia na stanovenie vlhkosti rozmanitých materiálov, na základe hmotnostného úbytku. Analyzátory sú vybavené ohrevným telesom a veľmi presnou váhou.

Svoje využitie nájdu analyzátory v potravinárskom, drevárskom, stavebnom priemysle alebo v odvetviach spracúvajúcich plasty.

V našej ponuke analyzátorov vlhkosti nájdete analyzátory s rozličnými váživosťami a presnosťami. Taktiež si môžete vybrať od jednoduchších modelov až po modely, ktoré disponujú pokročilými funkciami ako napríklad výber prednastavených metód analýz a podobne.

Viac o analyzátoroch vlhkosti sa dočítate v článku: Analyzátory vlhkosti

hex30

LABORATÓRNE VÁHY

Laboratórne váhy sú presné zariadenia, ktoré slúžia najmä pre pracoviská, kde sa vyžaduje vysoká presnosť a precíznosť. V ponuke laboratórnych váh nájdete široký sortiment váh určených na profesionálne použitie až po váhy, ktoré sú vhodné na domáce použitie.

Z rady profesionálnych produktov si môžete vybrať modely s rôznou váživosťou a presnosťou (presnosť až na 1mg). Taktiež sú dostupné modely, ktoré disponujú funkciou internej kalibrácie. Používateľ si môže váhu kedykoľvek nakalibrovať sám, bez potreby vlastniť závažia vysokej triedy presnosti a aj bez znalosti kalibračného postupu.

Viac informácií o laboratórnych váhach sa dočítate v článku: Laboratórne váhy.

hex31

MIKROVÁHY

Mikrováhy (alebo aj vreckové váhy) sú typické svojimi kompaktnými rozmermi, takže sú ľahko prenosné a takpovediac sa vám zmestia do vrecka. Aj napriek týmto malým rozmerom si zachovávajú vysokú presnosť váženia. V našej ponuke nájdete váhy s presnosťou až do 0,001g.

Tieto váhy sú užitočný pomocníci napríklad pri vážení byliniek, čajov alebo aj postrekov v domácom prostredí. Váhy sú najčastejšie napájané pomocou batérií alebo pri niektorých modeloch je dostupné aj napájanie prostredníctvom adaptéra. Samozrejmosťou sú aj zaujímavé a užitočné funkcie ako napríklad počítanie kusov alebo funkcia podržania hmotnosti HOLD.

hex33

SPIROMETRE

Spirometre sú zdravotnícke pomôcky, ktoré sa používajú na vyšetrenie pľúc a na stanovenie ich funkčných parametrov. Parametre, ktoré je možné zaznamenať spirometrom sú napríklad FEV1 (objem vdychovaného vzduchu s najväčšou silou počas prvej sekundy) alebo špičkový prietok.

Ponuka spirometrov zahŕňa profesionálne stolné spirometre s možnosťou prepojenia na aplikáciu v telefóne, ale aj prenosné spirometre a oxymetre. V tejto kategórií sa taktiež nachádza aj príslušenstvo pre spirometre, ako napríklad nosové klipy, filtre a náustky.

ŠIROKÝ VÝBER

VYBERTE SI VÁHU PODĽA POUŽITIA

Ponúkame vám široký výber váh pre rôzne použitie. Vyberte si váhu podľa použitia.